Başkan Ergün, esnaf ve vatandaşlarla buluştu

MANİSA (İGFA) – Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Lider Adayı Cengiz Ergün, haftanın birinci mesai gününü Şehzadeler ve Yunusemre ilçesinde geçirdi. Gün uzunluğu esnaf ve vatandaşlarla buluşan Lider Ergün’e, MHP MYK Üyesi Mehmet Ödevli, MHP İl Başkanı Cüneyt Tosuner, Ülkü Ocakları Vilayet Lideri Emirhan Sallıtepe, MHP Yunusemre İlçe Başkanı Bülent Kovancıoğlu ve Belediye Meclis Üyeleri eşlik etti.

TEŞEKKÜR ETTİ
Yunusemre ilçesi İzmir Caddesi önünde esnaf ziyaretine başlayan Lider Ergün, vatandaşların ilgisiyle karşılandı. Esnafa iyi işler dileyen, vatandaşlarla bol bol sohbet eden Lider Ergün’e; vatandaşlar yapılan hizmetler için teşekkür etti.

ÇAY MOLASI VERDİ
Kahveciler Odası Başkanı Mehmet Çetin’in davetini geri çevirmeyen Lider Ergün, burada mahalle muhtarları ile çay molası verdi.

PİLAV İKRAMINDA BULUNDU
Programına ağır tempoyla devam eden Lider Ergün, Karaköy pazaryerinde esnaf ve vatandaşlara pilav ikramında bulundu. Hizmet devirlerinde, Manisa’nın 17 ilçesine hizmet götürmek için yarış içerisinde olduklarını belirten Lider Ergün, “İlk devir Manisa Belediyesi iki devir de Büyükşehir Belediyesi olmak üzere şahsıma üç devir dayanak verdiniz. Bugüne kadar bana oy vermiş, vermemiş tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. Demek ki hizmetlerimizi vatandaşlarımıza yansıtabilmişiz, sizlerin yüzünü güldürebilmişiz ki, vatandaşlarımız da bizi üç kere bu makama layık gördü. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Sayın Bilge Liderimiz Milliyetçi Hareket Partisi Genel Liderimiz Devlet Bahçeli’nin olurlarıyla bir kez daha Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Lider Adayı olarak gösterildim. 31 Mart’ta bir sefer daha bizlere teveccüh gösterirseniz, birebir inançla hizmetlerimize devam edeceğiz” dedi.

KARAKÖY PAZARYERİNDE ESNAF VE VATANDAŞLARLA BULUŞTU
Lider Ergün, pazaryeri girişinde, MESOB Başkanı Hasan Geriter ve Pazarcılar Odası Lideri Destan Bulgay tarafından çiçeklerle karşılandı. Pazarcı esnafı tarafından ilgiyle karşılanan Lider Ergün, iyi işler temennilerini iletti. Pilav hayrının akabinde Lider Ergün, Emin Kaçar ve Ebabil Mehmet Büker başta olmak üzere bölge esnafı ve vatandaşlarla sohbet etti.

DESTEK KELAMI VERDİLER
Dolu dolu bir program geçiren Lider Ergün, Sultan Camii güzergahında esnaf ziyaretine devam etti. Gün uzunluğu sıkılmadık el bırakmayan Lider Ergün’e vatandaşlar 31 Mart Yerel Seçimlerinde dayanak kelamı verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir