AK Partili Dinçer’den Güzelyalı Su Ürünleri’ne ziyaret

BURSA (İGFA) – Cumhur İttifakı AK Parti Mudanya Belediye Lider Adayı Gökhan Dinçer, Sadi Saydam başkanlığındaki Güzelyalı Su Eserleri Kooperatifi’ne yaptığı ziyarette ‘dostluk’ vurgusu ile ‘çözüm’ iletisi verdi.

Mudanya’nın problemlerini tespit ettiklerini söyleyen Gökhan Dinçer, sıkıntıların aşikâr olduğunu belirterek, “Sorun varsa tahlil de var. Tahlili isteyecek ve tahlilin peşinde koşacak insanlara muhtaçlık var biz de geldik. Meselelerin peşinde koşup tahlil üreteceğiz. Kurumlarla ve vatandaşla barışık herkesin belediyesi olacağız. Merkezi hükümet, Büyükşehir Belediyesi’yle birlikte yatırımları getireceğiz” dedi.

Eksik kalan sorunları çözmek için efor harcayacaklarını belirten Dinçer, “En kıymetli sıkıntı dostluk ortamının, abi kardeş ortamının devam etmesi. Sizleri büyüğüm olarak görüyorum, siz de beni kardeşiniz olarak görün. 24 saat telefonumuz açık olacak her türlü hususta emrinizde koşacağız. Dün de öyleydik, yarın da o denli koşacağız. En değerli şey dostluk. Marina ile ilgili çalışma yapıyoruz. Sizlerinde teklifleriyle daha hoşunu yapacağız” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir